Eventy na Polu Golfowym


Eurojump niskie ceny
Eurojump niskie ceny

Szanowni Państwo!

Pole golfowe to idealna przestrzeń do aranżacji wydarzeń integracyjnych dla klientów, partnerów biznesowych lub pracowników firmy. Golf postrzegany jest jako sport indywidualny, jednak akademie i turnieje golfowe charakteryzują się dużym potencjałem integracyjnym. Sam sport w ostatnich latach stał się poważną alternatywą dla standardowych scenariuszy wyjazdów integracyjnych. Firma EUROJUMP organizuje eventy i wynajem urządzeń rozrywkowych na polu golfowym

 

Eurojump niskie ceny
Eurojump niskie ceny

Na wspaniałym terenie, oddalonym zaledwie 16 km od centrum Katowic w Mikołowie, oferujemy atrakcje golfowe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, w towarzystwie dodatkowych elementów, w tym:

Wynajem urządzeń dla dzieci i dorosłych: Eurobungy, zjeżdżalnie dmuchane, tory przeszkód, baseny z piłkami itp.

Doskonałe posiłki (dania serwowane, biesiady grillowe, bufety zimne, gorące i słodkie)
Turnieje golfowe dla początkujących i zaawansowanych
Konkursy golfowe
Przejażdżki meleksami.

 

Eurojump niskie ceny
Eurojump niskie ceny

Szanowni Państwo!

Przykładowy harmonogram 

Akademie golfa cieszą się wśród firm bardzo dużą popularnością. Połączenie spotkania biznesowego i gry w golfa pozwala na nawiązanie trwałych relacji w swobodnej atmosferze.
Akademie mogą być wydarzeniem integracyjnym, formą nauki golfa dla początkujących jak również zaawansowanym treningiem golfowym. Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom swobodnego i przyjaznego startu w nowej dyscyplinie sportu. Organizujemy kameralne i rodzinne akademie golfa dla kilkuosobowych zespołów, jak również wydarzenia dla grup liczących kilkuset uczestników.

 

Przykładowy cennik:

Wynajem urządzeń rozrywkowych dla dzieci ( dwie sztuki np tor przeszkód i zjeżdżalni )

Wynajem domku klubowego

Wynajem sprzętu do gry w golfa

Wynajem trenera prowadzącego

ilość osób do 50

cena: 4900 zł netto