Opis Żyroskop


Zyroskop dmuchańce silesia
Zyroskop dmuchańce silesia

PRZEZNACZENIE:

Wspaniała zabawka dla dzieci młodzieży i dorosłych w wieku od 5 do 70 lat
Pierwsza w Polsce wersja maszyny cywilnej do trenowania pilotów samolotów i kosmonautów.
Jest wykorzystywany przez wojsko do ćwiczeń oddziałów specjalnych, pilotów, kosmonautów. Wspaniała zabawa dla dzieci młodzieży i dorosłych. Wspaniała alternatywa dla dmuchawców . Urządzenie nie wymaga prądu. Jako wersja maszyny komercyjnej jest wystawiana w wielu miejscach w celach zarobkowych. Prezentowany model symuluje warunki panujące w samolotach bojowych, sportowych czy w czasie skoków na spadochronie do 3,5G. Użytkowanie maszyny jest przeznaczone wyłącznie dla osób zdrowych po zapoznaniu sie z zasadami użytkowania. Przedział wiekowy pozwalający na korzystanie z "lotu na żyroskopie to 5-70 roku życia. Konstrukcja metalowa z trzech obręczy obrotowych,wspartych na podstawie stalej.W najmniejszej obreczy wstawiony fotel.Bardzo bezpieczne urządzenie , zabezpieczenie sklada sie z pasów oraz bramki uchylnej,blokowanej mechanicznie.Urzadzenie jest wyposazone w blokade,uniemozliwiajaca ruch obreczy (4 stopnie blokady).Środkiem ciężkości jest użytkownik urządzenia. Naped reczny,poprzez kierownice na najwieksza obrecz..
Wyskosc: 300cm (postawiony pionowo,na kolkach)-na przyczepie 325cm
Długosc: 300cm podsatwa+2x15cm kierownica=330cm dlugosc calkowita
Szerokosc: 120cm podstawa z kolkami-245cm belki poprzeczne,dokrecane
Waga: 335kg
Doskonała zabawa na świeżym powietrzu, po tak cudownie spędzonej imprezie dzieci wspaniale poprawiają swoją kondycję i zdrowie przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa. Wgodna zabawka na zatłoczone miejsca.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Powierzchnia do pracy wraz z obsługą:
dł. 5,0m x szer. 5,0m

Wymiary urządzenia:
dł 4,0m szer. 4,0m wys. 3,5m

Pobór prądu:
Nie potrzebny

Max ilość uczestników:
2 osób

Ilość uczestników zabawy w ciągu 1h i 8h:
20 osób/1h i 160 osoby/8h ( czas zabawy jenorazowy 3 minut )

TEREN:
Teren powinien być równy nie powiniem przebiegać blisko lini wysokiego napięcia, na terenie nie powinny znajdować się ostre przedmioty

Jesteś zainteresowany dzwoń:

32 226 58 50; 608 491 296; 788 003 003;

eurojump@eurojump.pl

dmuchańce silesia żyroskop
dmuchańce śląsk