Eventy na Polu Golfowym


Szanowni Państwo!

Pole golfowe to idealna przestrzeń do aranżacji wydarzeń integracyjnych dla klientów, partnerów biznesowych lub pracowników firmy. Golf postrzegany jest jako sport indywidualny, jednak akademie i turnieje golfowe charakteryzują się dużym potencjałem integracyjnym. Sam sport w ostatnich latach stał się poważną alternatywą dla standardowych scenariuszy wyjazdów integracyjnych. Firma EUROJUMP organizuje eventy i wynajem urządzeń rozrywkowych na polu golfowym

 

Na wspaniałym terenie, oddalonym zaledwie 16 km od centrum Katowic w Mikołowie, oferujemy atrakcje golfowe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, w towarzystwie dodatkowych elementów, w tym:

Wynajem urządzeń dla dzieci i dorosłych: Eurobungy, zjeżdżalnie dmuchane, tory przeszkód, baseny z piłkami itp.

Doskonałe posiłki (dania serwowane, biesiady grillowe, bufety zimne, gorące i słodkie)
Turnieje golfowe dla początkujących i zaawansowanych
Konkursy golfowe
Przejażdżki meleksami.

 

Szanowni Państwo!

Przykładowy harmonogram 

Akademie golfa cieszą się wśród firm bardzo dużą popularnością. Połączenie spotkania biznesowego i gry w golfa pozwala na nawiązanie trwałych relacji w swobodnej atmosferze.
Akademie mogą być wydarzeniem integracyjnym, formą nauki golfa dla początkujących jak również zaawansowanym treningiem golfowym. Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom swobodnego i przyjaznego startu w nowej dyscyplinie sportu. Organizujemy kameralne i rodzinne akademie golfa dla kilkuosobowych zespołów, jak również wydarzenia dla grup liczących kilkuset uczestników.

 

Przykładowy cennik:

Wynajem urządzeń rozrywkowych dla dzieci ( dwie sztuki np tor przeszkód i zjeżdżalni )

Wynajem domku klubowego

Wynajem sprzętu do gry w golfa

Wynajem trenera prowadzącego

ilość osób do 50

cena: 4900 zł netto